اخبار حوزه وجوب دفاع از اسلام و مسلمانان در برابر داعش از سوی آیت الله نوری همدانی
وجوب دفاع از اسلام و مسلمانان در برابر داعش از سوی آیت الله نوری همدانی PDF Print E-mail

آیت‌الله حسین نوری همدانی از مراجع تقلید، در پیامی دفاع از اسلام و مسلمانان در برابر داعش را واجب اعلام کرد.

آیت‌الله حسین نوری همدانی با ابراز تاسف از حوادث کشور عراق در پیامی تاکید کرده است: تهاجم گروه داعش و بالاخره هر گروهی که با مسلمانان مخالف است، تهاجم و حمله به اسلام است و بر مسلمانان واجب است، با تمام قوا و امکانات از اسلام دفاع کنند.

 

آیت‌الله نوری همدانی در این پیام با محکوم کردن حمله گروهک تروریستی داعش به عراق گفت: بر هر فرد مسلمانی واجب است با تمام قوا و امکانات از اسلام دفاع کند.

 

در این پیام خطاب به امت اسلام آمده است: مطمئن باشید که پیروزی مسلمانان در هر مرحله‌ای قطعی و شکست مخالفان اسلام مسلّم است. «إن تنصروا الله ینصرکم و یثبت اقدامکم، نصر من الله و فتح قریب».

 

همچنین، آیت‌الله نوری همدانی عصر دیروز در جمع علما، فضلا، اساتید و روحانیان تبریز در بخشی از سخنان خود با اشاره به تحرکات گروهک تروریستی داعش در سوریه و عراق اظهار داشت: دشمنان اسلام با عنوان ایران‌هراسی گروهک‌های تروریستی را تجهیز می‌کنند و مسلمان‌کشی در منطقه به راه می‌اندازند.

 

ایشان امنیت کامل در ایران اسلامی را مرهون رهنمودهای داهیانه امام راحل و رهبر معظم انقلاب اسلامی دانسته و افزود: امروز داعش خطر جدی برای جهان اسلام است، ما از همین جا حمایت جدی خود از مردم عراق را اعلام می‌کنیم، آنان نیز باید با وحدت و یکدلی مقابل دشمنان خود ایستادگی کنند.

 

یادآوری می‌شود، گروه تروریستی داعش در اواسط هفته جاری با حمله به مناطق شمالی عراق، شهر موصل را به کنترل خود درآورده و بسوی دیگر شهرهای این مناطق حمله ور شد و در این عملیات دست به کشتار فجیع افراد بیگناه می‌زند و اعلام کرده است که قصد تخریب حرم اهل بیت(ع) در شهرهای مذهبی عراق را دارد.


به نقل از شبکه اجتهاد

 

Add comment


Security code
Refresh

منوی اصلی


ورود طلاب 

آزمون ورودی مراکز تخصصی فقهی حوزه علمیه

امورطلاب و اساتید

O  امور خوابگاه مدرسه

O  امور رفاهی طلاب

O  امور رفاهی اساتید

O  تسهیلات ورزشی

O  اردوی زیارتی پژوهشی مشهد مقدس

O  امور پرورشی

O  اطلاعیه‌ها

O  ارتباط با مسوولین

معاونت آموزش

O  قوانین و مقررات آموزشی:  سطح خارج

O  معرفی اساتید:  سطح خارج

O  برنامه امتحانات:  سطح خارج

O  اطلاعیه‌های آموزشی:  سطح خارج

O  ارتباط با مسوول آمورش:  سطح خارج

O  پرسش و مباحثات علمی

O  نمونه سوالات دروس سطح

O  آیین نامه تقریرات و پژوهش های خارج

Hosting: Ilimitada Hosting Chile VPS